tel.: 717 230 088

Współpraca

W Pij wodę! z nami dopasowujemy się z ofertą i umową do Twoich potrzeb.

 

 

Na terenie całej Polski dostarczamy nowoczesne dystrybutory filtrujące – są wygodne, proste w obsłudze i ekonomiczne. Jeśli nie masz miejsca na przechowywanie wody w butlach, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Więcej o zaletach tych urządzeń przeczytasz tutaj

HL16L POU

 

 

Jeśli preferujesz tradycyjny automat z wodą źródlaną podawaną z butli 5-galonowych lub nie masz możliwości podłączenia dystrybutora do wody wodociągowej, nasz konsultant zaproponuje optymalny system dostaw butli prosto do Twojej firmy. Więcej o naszej wodzie źródlanej możesz dowiedzieć się tutaj.

HL16L HOD

 

 

W ofercie posiadamy dystrybutory podające wodę gazowaną – zarówno tradycyjne butlowe jak i filtrujące. Jest to nowość na polskim rynku zyskująca coraz większe uznanie klientów. Jeśli lubisz orzeźwiającą wodę z bąbelkami, zapytaj o ofertę naszego przedstawiciela.

woda bąbelkami

 

 

Oprócz tradycyjnych dystrybutorów wolnostojących, posiadamy niewielkich rozmiarów automaty nablatowe lub w wersji z lodówką. Wybierz opcję najwygodniejszą dla siebie.

HL16B POU2
HL16T HOD

Zacznij od wypełnienia formularza

Kliknij tutaj
Wszystkie prawa zastrzeżone 2018
realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.